04:32 - 19 Nentor, 2019

Etiketim: vere&vene fest

Video/ Rama: Ja disa pamje nga festa “Verë dhe Venë”, në...

Kryeministri i vendit, Edi Rama u ka uruar shqiptarëve një ditë të mbarë me disa pamje nga Verë&Venë Fest në shëtitoren e Golemit. Në...