00:19 - 17 Shkurt, 2020

Etiketim: Vera Grabocka

Mira Kazhani: Juria e festivalit në RTSH u ndryshua 3 ditë...

Gazetarja Mira Kazhani ka folur në studion e "Abc News" për festivalin e Këngës në RTSH, i cili ka shkaktuar maft debate në opinionin...

Vera Grabocka, Timo Flloko dhe një zemër e madhe e kuqe

Nuk ndodh shpesh që personazhet e njohura ta shprehin publikisht dashurinë që kanë njëri-tjetrin. Por për regjisoren Vera Grabocka nuk është aspak problem ta shfaqë...

Vera Grabocka e ka një përgjigje për të gjithë

Regjisorja më e dashur e shqiptarëve, Vera Grabocka, është duke organizuar bashkë me Alketa Vejsiun,  Festivalin e 57 të Kënges në Radio Televizionin Shqiptar,...

 Alketa Vejsiu merr rrugën për në Paris, vetëm për të takuar...

Me 28 tetor të këtij muaji, vajza e regjisores së njohur Vera Grabockës, festoi ditëlindjen. Ajo nuk mund të ishte pranë së bijës e...

E bija ka ditëlindjen. Ja si e uron Vera Grabocka!

Mbrëmjen e djeshme, vajza e regjisores së njohur Vera Grabocka, Linda, festoi ditëlindjen. Prej vitesh, Linda jeton në SHBA dhe për shkak se mbrëmë ishte...

Alketa Vejsiu: Me Vera Grabockën, përgjithmonë!

Dyshja Vera Grabocka dhe Alketa Vejsiu duket sikur janë të pandashme, pasi gjithmonë i shikojmë bashkë në projekte televizive. Ndërsa Alketa Vejsiu mbylli me sukses...

Zbulohen emrat, ja të gjithë konkurrentët vip të Dance With Me!

Sezoni i gjashtë i spektaklit të vallëzimit Dance With Me, nis në datën 23 shtator. Televizioni Klan, ka postuar spotin në Instagram, duke zbuluar të...

Vajza e Vera Grabockës, kopje e së ëmës!

Regjisorja, Vera Grabocka njihet për hijeshinë, bukurinë, elegancën, madje edhe mosha e tradhton, pasi ajo duket shumë më e re. Por çfarë mund të themi...

A po ikën Alketa Vejsiu nga Klani? Vera Graboca i uron...

Urime të shumta ka marrë moderatorja Alketa Vejsiu në Instargam në një foto të publikuar nga Vera Grabocka tek televizioni “Mediaset” në Itali. Personazheve të...

Video/ Vera dhe Timo dhe s’ka të dytë

Vera Grabocka dhe Timo Flloko janë çifti më i famshëm në Shqipëri. Të shkëlqyer në karrierën e tyre, të talentuar, përjetësisht të rinj dhe...

Magjia Grabocka

Nga Rudina Xhunga Grabocka: “Kur dëshiroj diçka fort, bind veten se do ta arrij dhe pasi kam harxhuar energjitë maksimale për këtë, ia përcjell të...

Vera Grabocka dhe e bija duan vetëm këto dy marka

Regjisorja Vera Grabocka ka një stil të sajin, të mirëpërcaktuar, që e zbaton rreptësisht kudo e kurdo herë. Vetëm pak ngjyra, rrallë (pothuajse kurrë)...

Alketa Vejsiu, deklarata e fortë në Top Channel: Mes Topit dhe...

E ftuar në studion e moderatorit Adi Krasta, Alketa Vejsiu ka treguar hapat e saj të parë dhe bashkëpunimit me Vera Grabockën. "Kimi njerëzore...

Alketa e zbulon live në spektakël, ja momenti kur e ka...

E kishit menduar? Dëgjuar? Besuar? Me siguri, në asnjë rast e në asnjë rrethanë, një grua si ajo mund të përlotet. Dhe jo sepse...

Timo Flloko që nuk keni njohur

Kjo intervistë është realizuar duke ecur me Timo Fllokon, në një xhiro të gjatë Bulevardit, nga Akademia e Arteve, ku ai jepte mësim, deri...