17:41 - 14 Tetor, 2019

Etiketim: vdes 15 vjeçarja

Detajet e reja/ Ja pse u operua vajza që vdiq në...

Detaje të tjera mësohen nga ngjarja e rëndë e ndodhur në mesnatë kur gjimazistja Blerta Pepa në shkollën “Andon Zako Çajupi” humbi jetën gjatë...

Ngjarje e rëndë/ 15-vjeçarja vdes gjatë operacionit, mjeku tenton të vetëvritet

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një spital privat ne Tiran. Një 15­vjeçare ka ndërruar jete gjatë operacionit dhe me pas mjeku anestezist...