15:09 - 18 Gusht, 2019

Etiketim: vajze

Gjendet i vdekur braziliani, që u maskua si vajza e tij...

Autoritetet e burgut kanë gjetur të vdekur shpërndarësin e drogës, Clauvino da Silva, i cili tentoi një ditë më parë të arratiset nga burgu...

Foto/ Vajza e fshehtë e Vladimir Putinit shfaqet për herë të...

Vajza e fshehtë e presidentit të Rusisë, Vladimir Putinit është shfaqur në televizion, në një intervistë të rrallë. Maria Vorontsova njihet pak, pasi babai i...

Foto/ E reja që u mbyt në Kanionin e Holtës kishte...

Desantila Sollaku u mbyt një ditë më parë në Kanionin e Holtës në Gramsh. 26-vjeçarja nga Lushnja do të largohej së shpejti nga Shqipëria për...

Foto/ Si është jeta e një burri, me gruan, fëmijën dhe...

Të jesh prind dhe bashkëshort i mirë do të thotë të përballosh kapriçot e fëmijës, gruas, mbase edhe qenit. Një ilustrator ka pasqyruar jetën e...

Foto/E kishte mbajtur të fshehtë, këngëtari shqiptar bëhet baba për herë...

Këngëtari i mirënjohur Renis Gjoika, nipi i të madhi Aleksandër Gjoka është bërë baba për herë të parë. Askush nuk e dinte se çifti Gjoka...

Foto/ Këngëtari i dashur i shqiptarëve bëhet baba për herë të...

Një nga këngëtarët më të dashur të shqiptarëve, Sidrit Bejleri është bërë baba për herë të tretë dhe lajmin e bën të ditur në...

Çfarë do të bënit nëse një djalë, ju lëndon vajzën? Ja...

Gazetari Blendi Fevziu nuk flet shumë për jetën e tij personale, sidomos për vajzat Mishel dhe Alis. Por së fundmi ka treguar më shumë...

Vajza e re hidhet nga kati i 8 i pallatit, në...

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e kësaj të premteje në Tiranë. Sipas News 24, një vajzë e re është hedhur nga kati...

Një vajzë më shkroi këtë mesazh!

Nga Rudina Xhunga Ky ishte një nga mesazhet që më erdhi, ndër mijëra mësuese, adoleshentë, prindër që më shkruan pas emisionit në News 24, të...

Përdhunimi i vajzës nga Drenasi, mësuesi dhe polici i njihnin familjen

Personi që zbuloi skandalin e përdhunimit të 16-vjeçares nga Drenasi, kryeredaktori i Insajderit, Vehbi Kajtazi ka treguar detaje të tjera në lidhje me këtë...

Vajza me aftësi ndryshe që ia doli të ndjekë ëndrrat, surprizon...

Historia që na emocionoi në programin “Dua të të bëj të lumtur” ishte ajo e Dorinës, vajzës nga Durrësi e cila prej vitesh kishte...

Video/ U plagos në protestë, Ina Nuka surprizon vajzën e vogël...

Ina Nuka, efektivja e plagosur disa muaj më parë në protestën e banorëve të Astirit, para Kuvendit i ka bërë surprizë një vajze të...

Babai e braktisi para 40 vjetësh, përballet live me vajzën

Për vite me radhë ai nuk rreshti duke kërkuar për vajzën e saj, e cila erdhi në jetë nga një martese të dështuar. Historia...

I vrau të dashurin, vajza kërkoi urdhër mbrojtjeje nga babai

Detaje të reja dalin në dritë nga ngjarja e rëndë që ndodhi në Tiranë, ku një 51-vjeçar vrau me thikë të dashurin e vajzës....

Historia e Carlosit, djalit që kontaktoi 247 vajza me emrin Nikol,...

Një humbje kontakti në  një kampus universitar në Kanada, çoi që në një tavolinë të mblidheshin qindra vajza me të njëjtin emër. Historia që sot...