02:15 - 16 Korrik, 2019

Etiketim: vajza

Ja pse vajzat janë të çmendura pas shopping-ut!

Qendrat tregtare janë si parajsa për vajzat. Ata ofrojnë gjithçka që ajo dëshiron të ketë që nga veshjet, këpucët, bizhuteritë dhe aksesorët shtesë. Por...

Klea Huta do të ketë një vajzë dhe i kërkon falje...

Klea Huta dhe Elgit Doda janë ndër  çiftet më të dashura për publikun shqiptar. Prej tre vjetësh ata janë në një lidhje me njëri-tjetrin, dhe...

Foto/ Kjo të ndodh po nuk vendose krem mbrojtës, në këtë...

Këto javët e fundit kanë qenë tepër të nxehta në Evropë. Dhe kur është nxehtë, oburra në plazh. Por mos harroni kremin e plazhit, pasi...

Rudina Hajdari lë mënjanë politikën, ja fotografia që publikon!

Deputetja Rudina Hajdari duket se ka shmangur politikën dhe po shijon fundjavën krah njerëzve të dashur. Hajdari ka postuar në Instagram foton e vajzës së...

Po kërkoni një emër fëmije? Ja emrat më të përdorur në...

Kur pritet ardhja në jetë e një fëmije mobilizohen për ti gjetur një emër të bukur dhe të veçantë jo vetëm prindërit, por edhe...

Vajza, ja sjelljet që ju bëjnë më tërheqëse!

Të jesh atraktive nuk do të thotë të kombinosh bukur rrobat me risitë e fundit të kozmetikës, apo të kesh bukuri natyrale dhe përsosmëri...

Video/ Si e ëma dhe e bija, Aurela Gaçe duke kënduar...

Aurela Gaçe, një ka këngëtaret më të mira shqiptare ka postuar një video e cila do t’u bëjë të shkriheni të gjithë nga dashuria...

Gent Cakaj tregon të vërtetën e lidhjes së tij, me vajzën...

Pas lajmit ku u tha se ministri i Jashtëm në Detyrë Gent Cakaj ishte në një lidhje dhe bashkëjetonte me vajzën e Linda Ramës,...

5 gabimet më të mëdha që bëjnë vajzat, kur janë në...

Një martesë në SHBA mesatarisht zgjat 8 vjet. Por jo vetëm në SHBA ndodh që martesat ndërpriten as një afati disa vjeçar. Por pse...

Vajza e Vaçe Zelës: Sëmundjet e mamasë nisën kur atë e...

Vajza e artistes së madhe të skenës, Vaçe Zelës, ishte e ftuar në emisionin ‘Soiree”, ku ka rrëfyer përjetimet e nënës së saj, kur...

Kim dhe Kourtney Kardashian tregojnë sa nëna të përkushtuara janë

Kim dhe Kourtney Kardashian ditën e djeshme e kishin bërë pushim nga puna, dhe çuan sëbashku vajzat e tyre në shkollë. Të veshura sportive, me...

Aktori i Fifty Shades, baba për herë të tretë

Aktori i Fifty Shades, Jamie Dornan është bërë baba për herë të tretë. Dornan dhe gruaja e tij, Amelia Warner i dhanë mirëseardhjen një...

I quajti k*rva vajzat e “Anabel Hostel”, Alketa Vejsiu i kthehet...

Moderatorja shqiptare, Alketa Vejsiu ka lajmëruar përmes një videoje në Instagram se, 5 vajzat e "Anabel Hostel" do të jenë në kopertinën e radhës...

Disa truke të vogla, që çdo vajzë duhet t’i dijë

Sfida e ditës për një vajzë, është si të vishën mirë dhe të duken të përsosura. Kjo sfidë bëhet edhe më e vështirë kur...

Ja pse disa vajza magjepsin gjithmonë me veshjet e tyre!

Për të qenë një vajzë moderne, është e nevojshme të dish disa gjëra jo pak të rëndësishme sa i takon veshjes. Prandaj, dritare.net ju...