16:55 - 5 Dhjetor, 2019

Etiketim: ure

U rrëzua një vit më parë, hidhet në erë pjesa tjetër...

Ekspertët e demolimit (shkatërrimit) do të hedhin në erë pjesën tjetër të urës Morandi në qytetin italian të Xhenovas, pothuajse një vit pasi struktura...

Foto/ Hidhet nga ura dhe e përplas kamioni, vdes aktori i...

Aktori i filmit 'Thor dhe Terminator: Salvation' Isaac Kappy është konfirmuar të jetë personi që vrau veten duke u hedhur nga një urë, në...

Foto/ Çasti tragjik kur nëna hidhet nga ura bashkë me të...

Djali 10-vjeçar kaloi në një cep të urës duke iu përgjëruar të ëmës që të mos hidheshin. Por nëna, Jessy Paola Moreno Cruz e...

Video/ Momenti i rrëzimit të urës në Genova!

Kamerat e sigurisë, kanë kapur momentin e rrëzimit të urës, Morandi në Genova disa ditë më parë. Ndërkohë, këto video janë shpërndarë ditën e...

Pyetjet e një ure

Nga Ascanio Celestini, Aktor Mbi urën e Xhenovës, që u shemb, kam kaluar qindra herë. Nuk banoj në atë qytet, por shkoj të punoj çdo vit. Ashtu...

Ura Morandi, 39 të vdekur, vrasje e mafies së betonit

39 të vdekur, disa të plagosur dhe frika se pjesa tjetër e urës mund të shembet nga moment në monet, është bilanci tragjik deri...

Një tragjedi e paralajmëruar në Genova, në 2016 inxhinieri tha: Kjo...

Ka arritur në 22 numri i viktimave në Genovatë Italisë pas shembjes së urës Morandi në një autostradë . Por, duket se kjo është një...

Berisha: Shikoni sa kushton jeta e qytetarit për Narko-shtetin në Vlorë

Ish-kryeministri i vendit Sali Berisha ka postuar një video në facebookun e tij ku shihet teksa shembet një urë në Vlorë dhe makinat qarkullojnë...