13:14 - 18 Nentor, 2019

Etiketim: unaze

Video/ Përvjetori i parë i martesës, ja si e surprizoi Fedez,...

Blogerja e njohur Chiara Ferragni dhe bashkëshorti i saj  Fedez, mbrëmjen e djeshme, kanë festuar përvjetorin e parë të martesës së tyre.  Përmes postimeve...

Ja 5 pozicione seksi që shijohen më shumë me unazën e...

Një unazë penisi, futet rreth penisit dhe testikujve, duke e bërë lodrën të preferuar për meshkujt në seks. Unaza në penis jo vetëm që...

Nuk do e besoni sa ka kushtuar, unaza e fejesës së...

Këngëtarja Jennifer Lopez është fejuar Alex Rodriguez. Lajmin e fejesës çifti e dha të shtunën. Unaza e Jennifer ishte vërtet mahnitëse dhe sipas drejtorit të...

Jennifer Lopez dhe Alex Rodrigues fejohen. Ja unaza me diamant që...

Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez janë fejuar! Çifti i famshëm tregoi në Instagram, unazën me diamant, pas propozimit romantik në Bahamas. Të shtunën, çifti njoftoi...

Shtohen dyshimet e fejesës, Kylie Jenner tregon unazën me diamant

Kohët e fundit po flitet rreth një fejese të mundshme mes Kylie Jenner dhe të dashurit të saj Travis Scott. Edhe pse ka shumë thashetheme,...

Arsyeja e fshehtë pse princi Charles e mban unazën gjithmonë në...

Kur bëhet fjalë për modën mbretërore, femrat priren të kenë në qendër të vëmendje mbretëreshën Elizabeth II dhe dukeshat e princeshat. Megjithatë, duhet të shikojmë...

Unaza e Madhe/ Mjetet e tonazhit të rëndë, zhvendosen në Astirit

Prej një jave kanë nisur punimet për zgjerimin e Unazës së Madhe,  megjithëse mes konfliktesh, si pasojë e protestuesve në Astir. Këtë të shtunë,...

Hailey Baldwin fotografohet me unazë martese në gisht

Kohët e fundit po përflitet për një martesë mes Hailey Baldwin dhe Justin Bieber, ku mendohet se ata janë martuar në Nju Jork javën...

Njihuni me arsyet pse burrat kanë alergji unazën e martesës

Kur vjen momenti i shkëmbimit të unazave, lotët dhe gëzimi nuk mund të mungojnë: çdo martesë apo bashkim, që të respektohet, shoqërohet me një...

Foto/ Dedikim mahnitës dhe një unazë për Luanën

Moderatorja dhe këngëtarja, Luana Vjollca, njihet për faktin se ka shumë fansa dhe adhurues. Së fundmi, një fanse e zjarrtë e moderatores, i ka bërë...

Pasi fejohet, Ellie Goulding, tregon unazën mahnitëse me diamant

Para disa ditësh Ellie Goulding u fejua me të dashurin e saj Caspar Jopling. Menjëherë pas fejesës ata nuk kanë nguruar të ndajnë me...

Pas 3 muajsh lidhje, fejohet çifti i famshëm!

Përveç dhuratave mahnitëse në datëlindjen e saj të 36-të, aktorja Pryanka Chopra ka marrë edhe një propozim  për martesë nga, këngëtari, Nick Jonas. Një surprizë...

Vajza humb diçka me vlerë te ” Rruga e Elbasanit”, kërkon...

Unazat e fejesës janë një nga gjërat më me vlerë që një vajzë ka, qoftë edhe nëse nuk ka ndonjë vlerë të madhe monetare....