17:39 - 23 Shkurt, 2020

Etiketim: ujku i cerrikut

Protesta e opozitë/ Shoqërohet në polici “Ujku i Cërrikut”, goditi efektivët...

Mes të ndaluarve nga policia mbrëmjen e djeshme, pas protestës së opozitës, ishte dhe aktivisti 42-vjeçar, Saimir Rexhepi nga Cërriku. I njohur me pseudonimin “Ujku...