22:25 - 24 Janar, 2020

Etiketim: uilliam

Princi Uilliam i shqetësuar për vëllanë e vogël: Uroj të jetë...

Princi Uilliam është i shqetësuar për vëllanë e tij të vogël, pasi Harry dhe gruaja e tij, Meghan Markle dhanë një sërë deklaratash gjatë...

Video/ Shihni si argëtohen princi Uilliam dhe Kate me fëmijët, në...

Nëse keni krijuar një kopsht lojërash pyjor, për ta testuar atë do t'ju duhen fëmijët. Natyrisht që Dukesha e Kembrixhit u kërkoi ndihmë tre...

Mesa duket zënkat mes princit Uilliam dhe Harry morën fund

Kur vjen puna te sherret në familje, nuk ka lidhje nëse je apo jo mbretëror. Mbretërorët britanikë nuk mbeten pas për zënka. Fillimisht u...

Foto/ Lanë gratë në shtëpi, eventi i rrallë që bëri bashkë...

Princi i Uellsit bashkë me princin Uilliam dhe Harry-n, kanë marrë pjesë në një event të rrallë, të përbashkët. Princi Charles mbërriti në Muzeun e...

Foto/ Çastet më të ëmbla të princit Uilliam dhe Kate Middleton,...

Njihen për njerëz zemërgjerë, të ëmbël dhe të ngrohtë dhe nuk është sekret që Duka dhe Dukesha e Kembrixhit lënë kokën pas fëmijëve. Mbretërorët,...

Uilliam apo Harry? Ja kush do të ishte mbreti më i...

Princesha e Popullit, Lady Diana mendonte se, princi Harry do të bëheshe një mbret i mirë. Biografia mbretërore, Angela Levin, tregon sesi princesha Diana...

Foto/ Princi Uilliam dhe Kate Middleton, më romantikë se kurrë në...

Me dy dasma të bukura mbretërore këtë vit, mbretërorët ndanë disa momente të ëmbla, gjë që zakonisht është e rrallë dhe e pazakonshme. Duke pritur...

Princi Uilliam dhe Meghan të zënë? Kjo video e konfirmon!

Dukeshat e Kembrixhit dhe Sussex hodhën poshtë thashethemet për një sherr të mundshëm mes tyre, teksa u panë bashkë për Krishtlindje. Ndërkohë, duket se,...

Kate Middleton bëhet xheloze për princin Uilliam

Prindërimi është rraskapitës, madje edhe familja mbretërore kërkon pushim nga kjo. Princi Uilliam zhvilloi një turne zyrtar në Commonwealth të Afrikës. Por pa gruan e...