17:10 - 15 Nentor, 2019

Etiketim: turne

Princ Harry dhe Meghan Markle përfundojnë sot turin në Australi, ja...

Princ Harry dhe Meghan Markle po përfundojë turneun e tyre në Australi. Ata u nisën për atje në datën 14 tetor. Gjatë gjithë vizitave të...

Ja cili është suksesi i radhës i Dua Lipës

Këngëtarja me famë botërore, Dua Lipa, po mban një turne me koncerte në qytetet më të mëdha të botës. 22-vjeçarja nga Prishtina e ka filluar...