03:36 - 20 Gusht, 2019

Etiketim: tumor

QSUT trajton për herë të parë një fëmijë 7-vjeçar, me tumor

Një 7-vjeçar është trajtuar me sukses në QSUT, i pari pacient në moshë pediatrike që merr trajtimin specifik cranio-spinal për trajtimin e tumorit. Nëpërmjet një...

Gruaja e Dr.Florit: Ju rrëfej makthin që kalova kur më thanë...

Blerina, gruaja e këngëtarit të ndjerë, Dr Florit ka rrëfyer për ndjekësit në Instagram, makthin që kaloi pasi mjekët i thanë se dyshonin se...

Video/ Vajza jetime me tumor në shpinë, tashmë mund të eci...

  Emisioni “Shqiptarët për shqiptarët” në News24 e nisën sezonin e ri të premten  e kaluar me historinë e Dajanës, 13-veçares që vuante nga një...

Nëpërmjet një fotografie, babai zbulon kancerin e rrallë tek fëmija 14...

Një histori e rrallë, është bërë virale dhe çdo portal informative e ka përcjellë, pasi një foto e vetme mund të shpëtojë jetë. Një baba...