11:21 - 18 Shtator, 2019

Etiketim: trende

Foto/ 12 fustane vjeshte që duhet t’i blini patjetër!

Dritare.net ju sjell trendet e fundit të modës, dhe këtë herë ka zgjedhur t’ju njohë me fustanet e vjeshtës. Janë të thjeshtë, praktikë dhe mjaft...

Trendet e bukurisë që kurrë nuk kanë dalë nga moda

Edhe pse moda ndryshon çdo ditë, disa trende kanë qenë, janë dhe do të mbeten gjithmonë të preferuara nga vajzat. Dritare.net ju tregon më...

Foto/ Veshjet e viteve ’70 u rikthyen, shihni stilet më trendi!

Dizajnerët e modës po kthehen pas në kohë dhe po sjellin stilet e viteve ’70. Duket e çuditshme sesi ne urreni kur shikonim veshje,...

8 trende popullore të modës, që duhet t’i hiqni nga gardëroba

Moda është një industri e çuditshme. Ndërsa disa marrin vëmendjen e të gjithëve me veshjen e tyre, disa kalojnë pa u vënë re fare....

7 rregulla mode, nga Meghan Markle!

Meghan Markle u bë anëtare e familjes mbretërore në maj të 2018, dhe stili i saj i modës ka ndryshuar shumë. Kjo për shkak...

Këto janë ushqimet që mund t’i hani, në 2019!

Meqenëse edhe 2018-ta u largua, na duhet një listë e plotë për ushqimet që do të hamë në 2019-ën. Për 2019-ën do të kemi...

Çfarë do të veshim, në 2019!

2018-ta u largua bashkë me trendet e vitit. 2019-ta do të sjellë trende të reja, si për burra ashtu edhe për gratë.  Do të...

Bëjeni 2019 vitin tuaj, me këto modele palltosh!

Vajzat e modës e dinë që kur vjen dimri, palltoja është një nga veshjet që kurrë nuk duhet të mungojë në gardërobën e tyre. Por...

Dashuroni këpucët e larta? Ja trendet e fundit për këtë dimër!

Jemi në muajin dhjetor, dhe dimri është këtu. Veshja është një problem më vete këto kohë, pasi kërkojmë të dukemi bukur dhe ngrohtë. Nëse për...

Ja disa mënyra si të kombinoni çizmet e shkurtra!

Është e sigurt që çdo vajzë ka çizme të shkurtra, dhe periudha e vjeshtës është koha ideale për t’i veshur.  Trendet e fundit të...

Pranverë 2019, ja trendet e fundit të veshjeve!

Jemi në fillim të vjeshtës, por trendet e pranverës kanë dalë. Në galerinë më poshtë gjeni disa nga veshjet më të bukura që vajzat...

Vjeshtë 2018/ Këto janë trendet e thonjve që duhet t’i  zgjidhni...

Nëse jeni mërzitur që vera shkoi, sepse nuk dini çfarë të vishni tani në vjeshtë, dritare.net ka një lajm të mirë për ju. Ju nuk...

Këto janë stilet më të bukura të vjeshtës, për vajzat dhe...

Ndryshojnë stinët, ndryshojnë dhe modelet e veshjeve. Nga  rrobat e shkurtra, po shkojmë drejt trikove dhe pantallonave të gjata. Cilat janë trendet e vjeshtës,...

Trendi i kësaj vere, ja bizhuteritë që duhet t’i keni patjetër

Ndërsa ditët e ngrohta afrohen dhe nisim të veshim rroba të lehta, fillojmë edhe të bëjmë blerjet e reja për sezonin që na pret. Mirëpo...

Foto/ Lamtumirë boyfriend jeans, këtë pranverë të gjitha do të veshim...

Pantallonat jeans ose thjesht xhinset janë një prej veshjeve që kanë sjellë një revolucion të vërtetë në industrinë e modës. U krijuan në vitin...