01:32 - 22 Nentor, 2019

Etiketim: trend

Çantat e shpinës, stilet më trendi të vjeshtës!

Çanta e shpinës, është kthyer në një aksesor mode kohët e fundit, të cilën mund ta kombinosh me veshje të ndryshme, sipas rastit. Fale markave të...

Foto/ Këto kapele të adhurueshme janë trendi i kësaj vjeshte!

Edhe pse ndonjëra nga ju nuk pëlqen të veshë kapele, pasi të shihni këto modele do t'i adhuroni dhe do t'i doni. Ka lloje...

Kordelet, trendi i vjeshtës

Nëse nuk e dini, kordelet janë bërë shumë trendi, që kur Prada debutoi me ta, në pranverë të 2019. Qe nga ajo kohë kemi...

Ngjyrat dhe stilet e flokëve që do të jenë trend këtë...

Vjeshta po vjen dhe unë jam gati të ndryshoj gjithçka. Flokë, veshje, etj, etj. Me ndryshimin e stinëve, ndryshon edhe ngjyra e stili i flokëve....

Veshjet e punuara me grep, sërish në modë këtë verë!

Nëse ende nuk jeni në dijeni, ne të dritare.net ju informojmë se veshjet e punuara me grep janë rikthyer sërish në modë. Punimet me grep...

Shalli në kokë, trend i fundit për verën

Nëse kohët e fundit keni parë meshkuj dhe femra e shaje në kokë, mos mendoni se janë çmendur. Dritare.net ju informon se ky është...

Ja disa nga veshjet e mbretërorëve, që mbeten trend dhe në...

Sapo jemi futur në 2019-ën dhe të gjithë dëshirojmë të bëjmë ndryshime për mirë në jetën tonë. Ne duam të kemi dhe veshje të...

9 trende jashtë mode, që duhet t’u thoni lamtumirë

    Gratë janë të çmendura pas modës, dhe duan të ndjekin tendencat më të fundit.  Janë shumë të kujdesshme për gardërobën e tyre dhe puna...

Rikthehet kadifeja, ja trendet më të reja!

Në vitet ’80 dhe ’90 kadifeja ishte trendi i kohës dhe vishej nga të gjithë, pa përjashtim. Por diku, vite më vonë, ajo filloi mos...

Ja këmishat ideale, që mund t’i vishni kudo!

Kjo është shumë e gjatë. Jo, jo kjo tjetra është shumë e shkurtër, nuk bën. A i keni ju gjithmonë këto ankesa? Kjo këmisha...

Këto janë syzet më trendi të 2018!

Në verë syzet janë të domosdoshme, për të mbrojtur sytë nga rrezet e forta të diellit. Jo vetëm që janë të domosdoshme për sytë,...

Tutat e bukura dhe të rehatshme që janë trend për 2018!

Pranvera thuajse ka ardhur dhe dalëngadalë duhet që të ndryshoni gardërobën tuaj. Ajo është një stinë që të lejon të vishesh edhe trashë edhe...

Rikthehen rrobat e banjës me bel të lartë. Janë kaq të...

Vera erdhi dhe plazhi është gjithçka ëndërrojmë në këto ditë të nxehta. Mendimi i parë që na vjen në mendje kur bëjmë plane për...