15:19 - 18 Shkurt, 2020

Etiketim: toyota

Foto/ Sekretet që fshehin logot më të njohura në botë

Keni menduar ndonjëherë se çfarë mund të fshihet pas markave dhe logove të të njohura në botë? Asgjëasgjë nuk është e rastësishme. Hidhni një sy më...

U arrestua për 3.4 mln eurot në Toyota, i kërkon gjykatës...

Klevi Lika  një nga të arrestuarit për 3.4 milionë eurot e sekuestruara në dy makinat“Toyota Yaris” në portin e Durrësit, ka kaërkuar në gjykatë...