07:26 - 18 Gusht, 2019

Etiketim: top

Ndodh edhe në Shqipëri/ Topi i Realit, futet në burgun e...

Gjatë orëve të ajrimit, në burgun e Lezhës, një top me stemën e Realit është hedhur nga jashtë. Duket se, disa persona me anë...

Loja mbaroi dhe topi ngeci në portën e Bashës

Nga Flogert Muça Telenovela e nisur pak ditë më parë nga Partia Demokratike mbi vëllanë e ministrit të Brendshëm Fatmir Xhafaj mesa duket ka mbaruar...