21:32 - 26 Shkurt, 2020

Etiketim: tirane

Zbardhet dinamika/ Si i zunë pritë komisarit 2 vrasësit, plumbat i...

Ish ­drejtuesi i Policisë së Vlorës ekzekutohet në Tiranë në një atentat të tipit mafioz pranë banesës së tij. Artan Cuku, 42 vjeç, i...

Ja ku ishte epiqendra e tërmetit që shkundi Tiranën!

Lëkundje tërmeti jane ndiere sot në Tiranë, por edhe në qytete të tjera si Kruje, Bulqizë, Laç, Elbasan, Shkodër dhe Durrës. Sipas të dhenave,...

Tirana tronditet nga tërmeti

Tirana është tronditur sot nga lëkundjet sizmike. Ato janë ndjerë rreth orës 15:55 dhe ka zgjatur pak sekonda. Tërmeti ishte me magnitudë 5.2 ballë i...

Përndiqte pastruesen, roja i hotelit habit në gjyq: Bëmë seks edhe...

Një grua e ka denoncuar rojen e hotelit në Tiranë për përndjekje dhe Gjykata e ka dënuar me 1 vit burg. Ajo punonte si pastruese në...

Ndeshja me Tiranën, qëllohet me gurë autobusi i tifozëve të Vllaznisë

Një incident është regjistruar pas përfundimit të ndeshjes mes Tiranës dhe Vllaznisë mbrëmjen e sotme në kryeqytet. Autobusi i tifozëve të Shkodrës është goditur...

Përplasi për vdekje 47-vjeçaren në Tiranë, policia arreston drejtuesin e automjetit

Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur pasditen e sotme në Tiranë. Një automjet ka përplasur një grua 47-vjeçare, incident i cili i mori asaj...

Bima e kanabisit në Tiranë që i ka shpëtuar policisë

Angazhimi i policisë për të asgjësuar parcelat të tëra me kanabis në të gjithë vendin ka lënë jashtë vëmendjes kryeqytetin. Uniformave blu duket se...