02:53 - 22 Shkurt, 2020

Etiketim: terheqje

Basha: Po hetojmë 15 kryebashkiakë të PS, Rama të tërhiqet!

Janë 15 kryebashkiakë të PS, të cilët po kalojnë në filtrat e Partisë Demokratike. Kështu u shpreh kreu i PD, Lulzim Basha, i cili...

SHBA njofton se do të tërhiqet nga marrëveshja e Parisit për...

SHBA ka njoftuar fillimin e procesit të tërheqjes nga Marrëveshja e Parisit, ndërsa vendet e tjera kanë shprehur keqardhje dhe zhgënjim për këtë vendim,...

Pas takimit me ndërkombëtarët, a do tërhiqet Basha? Duka: Njerëzit po...

Kreu i PAA, dhe njëkohësisht aleati i Bashës, Agron Duka, i ftuar në emisionin ‘Open’, ka thënë se nuk do të ketë tërheqje të...

Pse meshkujt tërhiqen kaq shumë nga gjoksi i femrave?

Pyetja pse meshkujt janë të tërhequr nga gjoksi i femrave ka marrë shumë përgjigje, por arsyetimi që vjen nga psikologët i jep fund aludimeve...

Irani tërhiqet nga disa pika të marrëveshjes bërthamore

Irani është tërhequr nga disa pika të marrëveshjes ndërkombëtare bërthamore, një vit pasi u braktis nga SHBA-ja. Presidenti Hassan Rouhani njoftoi fuqitë e tjera të...