04:32 - 19 Tetor, 2019

Etiketim: tenton vetëvrasjen

24 vjeçarja tentoi vetëvrasjen, babai: Ja çfarë i shkruanin dëshmitaret e...

Zbardhet dëshmia e babait të studentes që tentoi t’i jepte fund jetës duke prerë damarët. Ngjarja ka ndodhur në qytetin e Durrësit dhe bëhet...

Ngjarje e rëndë/ 15-vjeçarja vdes gjatë operacionit, mjeku tenton të vetëvritet

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një spital privat ne Tiran. Një 15­vjeçare ka ndërruar jete gjatë operacionit dhe me pas mjeku anestezist...