07:46 - 18 Gusht, 2019

Etiketim: temperature

Ushqimet që duhet të hani, kur jashtë është shumë ftohtë!

Pas një dite të ftohtë, një pjatë me supë pule, makarona të ngrohta, ëëëmmm janë super të shijshme. Gjatë dimrit, ose në temperatura shumë...

9 gjërat që nuk duhet t’i mbani kurrë në magazinë

Mund të keni gjëra në shtëpi që nuk ju hynë në punë, por dhe nuk doni t’i hidhni, kështu ju i mbani ato në...

Vdekja e 21-vjeçares/ Pezullohet mjekja në Fier, për mjekim të pakujdesshëm

Pas vdekjes së 21-vjeçares, Xhuljet Gjeka, një mjeke e urgjencës, në Spitalin Rajonal të Fierit është pezulluar nga detyra, pasi cilësohet fajtore për mjekim...