12:24 - 17 Tetor, 2019

Etiketim: te ftuar

Kush do të jenë të ftuarit e nderit në ditëlindjen e...

Edhe disa ditë na ndajnë nga datëlindja e mbretëreshës Elizabeth II, dhe që tani madhësia e saj ka nisur me përgatitjet. Në Kështjellën Windsor...

Njihuni me dy të ftuarit më të ëmbël, të dasmës mbretërore!

Dasma e princeshë Eugenias dhe Jack Brooksbank, na risollën edhe njëherë dy të ftuarit më të ëmbël dhe njëkohësisht shoqëruesit e nuses. Sigurisht që...