21:38 - 11 Nentor, 2019

Etiketim: te ftuar vip

Foto/ Ja vipat, në premierën e filmit “Gjyshja”!

Mbrëmjen e djeshme, në Kinema Millenium, u dha premiera e filmit me metrazh të shkurtër “Gjyshja”. Filmi është një realizim i regjisorit Eduart Grishaj dhe...