16:51 - 13 Nentor, 2019

Etiketim: të famshme

Foto/ Ditë vjeshte, ja veshjet më të bukura të javës nga...

Kjo javë ka qenë e gjitha me shi. Janë nxjerrë nga gardëroba të gjitha veshjet e vjeshtës. Trikot e thurura, xhupat e lëkurës, fustanet e...

Këto të famshme do ju bindin se flokët rozë janë trendi...

Të gjithë e dimë se mosha nuk është një limit, që ju të bëni flokët tuaja çfarë ngjyre të dëshironi. Pavarësisht nëse jeni në...

Foto/ Nga Kim Kardashian, tek Emilia Clarke, ja yjet që magjepsën...

Në eventin e 71-vjetorit të Emmy Awards, shumë vipa shkëlqyen. Kim Kardashian, Emilia Clarke, Nicole Scherzinger, Catherine Zeta-Jones, dukeshin magjepsëse me veshjet e tyre. Të...

Foto/ Këto gra të famshme, kanë ruajtur bukurinë natyrale

Sot jetojmë në kohën e botoksit dhe operacioneve plastike. Këtij trendi nuk i kanë qëndruar larg as të famshmet, të cilat janë transformuar nga...

Foto/ Nuk do ta besoni si duken këto të famshme me...

Të famshmet e ndryshojnë shpesh ngjyrën e flokëve. Pothuajse aq herë sa edhe veshjen e tyre.  Por nëse i shohim ato me flokët e...

Foto/ Bëjnë shekullin që kanë lindur, ja si kanë qenë dhe...

Të jetosh më shumë se një shekull nuk është një mit dhe Jeanne Calment, që jetoi 126 vjet, e provoi këtë. Por tani le...

Foto/ Si ishin dhe si janë? Ja gratë e famshme me...

Të gjithë e dimë që të marrëdhëniet nuk janë të lehta për t'u mbajtur gjatë. Të duash dikë nga larg dhe të martohesh me...

Njihuni me 10 gratë e famshme, që janë lezbike

Të jetosh pa pasur frikë nga të tjerët, të jesh guximtare që të dalësh dhe të pranosh veten si lezbike ose biseksuale, nuk është...

Foto/ Si u bënë të famshme motrat nga Vlora

Ato vishen njësoj, pozojnë si modele krah njëra tjetrës si binjake, edhe pse nuk janë të tilla. Me 6 vite diferencë, Emiljana dhe Valbona...