19:24 - 15 Tetor, 2019

Etiketim: te famshem

Gratë e famshme që nuk përpiqen të duken perfekte

Në mënyrë që të duken mahnitëse, si në filma ashtu dhe ngjarje publike, të famshmit kanë nevojë për ndihmën e stilistëve, parukierëve, kozmetikës, për...

Rastet kur të famshmet janë veshur njësoj

Kur zgjedhin rrobat e tyre, të famshmit dëshirojnë të duken tërheqës dhe nuk duan të keni diçka si dikush tjetër. Por ja që ndodh!...

Këta 10 njerëz janë bërë të famshëm në shumë pak orë

Sot është shumë e lehtë të bëhesh i famshëm, dhe gjithçka falë internetit dhe rrjeteve sociale. Disa fitojnë famë për shkak të talentit që...

Pse meshkujt po mbajnë gjithnjë e më shumë bizhuteri!

Stili i veshjes së meshkujve sa vjen e bëhet më aventuresk. Bizhuteri nga më të ndryshimet: vëthë, varëse, kurora ekstravagante po shohim kohët e...

Foto/ Si duken yjet e famshme pa pikë grimi në fytyrë!

Shumë të famshme kanë përqafuar trendin pa grim, duke treguar bukurinë e tyre natyrore. Yjet si Christina Aguilera dhe Kesha janë bërë virale, ndërsa postojnë...

Foto/ Ja baballarët e famshëm, që i rritën fëmijët e tyre...

Ne gjithmonë shohim postime rreth nënave që i rrisin vetëm fëmijët e tyre. Është një gjë shumë e zakonshme, aq shumë, saqë kemi harruar...

Foto/ Ngjashmëritë e frikshme të njerëzve të thjeshtë, me të famshmit!

Është bukur që njerëzit përreth nesh mund t'u ngjajnë të famshmëve. Kjo vërteton sërish se, në botë ekzistojnë dubluesit. Në fakt, disa njerëzve u janë...

Foto/ Ja të famshmit që u shkatërruan nga operacionet plastike!

Kush nuk do ta dëshironte bukurinë dhe rininë e përjetshme, por kur kërkon shumë ndonjëherë ngelesh pa gjë fare. Ata të cilët e kanë më...

Foto/ Nuk do ta besoni! Këta të famshëm paskan sozi!

Me rreth 7 miliardë njerëz që jetojnë aktualisht në planetin tonë, është e sigurt se ne të gjithë kemi një sozi, diku aty. Ne...

Foto/ Ja fëmijët e të famshmëve, që njerëzit rrallë i shohin!

Shumë personazhe të famshme nuk kanë trupin perfekt, apo të një perëndie greke, ose buzëqeshjen më të përsosur. Ja pse të metat e tyre,...

Foto/ Këto rrëzime kanë hyrë në histori

Të qenurit i famshëm nuk është aq qejf sa duket pasi ka edhe shumë kosto, pasi je gjithë kohës nën vëzhgimin e paparacëve. Shpesh të...

Foto/ Ja si dukeshin të famshmit, kur ishin fëmijë!

Të gjithë jemi kuriozë të zbulojmë sesi kanë qenë të famshmit kur ishin të vegjël. Për disa është e pamundur të mos hapin albumin...

Foto/ 7 çifte të famshme, që thyen normat sociale!

A ka ndonjë gjë që është e përsosur? Papërsosmëritë që kemi na bëjnë më njerëzorë dhe të dhembshur. Sidoqoftë, shoqëria ka vendosur norma të...

Foto/ Dikur dhe sot? Memet më qesharake që janë bërë me...

Nuk e di për ju, por unë po e pres mirë periudhën e plakjes. Nuk ke shumë punë, me shumë kohë të lirë, një...