17:34 - 19 Tetor, 2019

Etiketim: tatuazhe

Rregullat janë për t’u thyer/ Dukeshat bëjnë tatuazhe!

Pjesëtaret e familjes mbretërore nuk e kanë jetën aq të thjeshtë sa mund të mendoni ju. Ata janë të privuar nga një sërë dëshirash....

Dua Lipa: Ja pse tatuazhi im i parë është ende i...

Shumë njerëz, në përgjithësi, pendohen për tatuazhin e tyre të parë. Por kjo nuk vlen për artisten e njohur Dua Lipa. Ajo, para pesë...

Foto/ Këto tatuazhe do t’ju shkrijnë së qeshuri

atuazhet janë vizatime të bëra në trup që të shoqërojnë gjithë jetën prandaj dhe ato bëhen me kuptim dhe me një qëllim. Por fotogaleria që...

Dielli, një artist i keq tatuazhesh

Doni që të keni tatuazh, por nga frika e këtij angazhimi nuk e keni bërë? Epo, merrni disa këshilla nga këta njerëz dhe provoni...

Këto tatuazhe 3D do t’ju ngatërrojnë mendjen!

Të gjithë kemi para tatuazhe nga më të bukurat, të veçantat dhe nga më të çuditshmet, por këto tatuazhe 3D që sot do ju...

Këto tatuazhe janë shumë perfekte, për të qenë reale!

Tatuazhet janë shumë më tepër se ca shenja në trup. Janë ato që njerëzit bëjnë si kujtime në trupat e tyre. Për të kujtuar...

24 tatuazhet më të goditura, që tregojnë histori

  Njerëzit që vendosin të bëjnë një tatuazh në trupin e tyre nuk kanë nevojë të shfletojnë katalogë me lloje të ndryshme tatuazhesh, sepse ata...

Nuk dini çfarë tatuazhi të bëni/ Ja 25 ide unike

  Për shumë njerëz bërja e tatuazheve është mënyra e duhur për të shprehur sesa modern janë. Por fatkeqësisht, jo të gjithë tatuazhet janë unike. Prandaj...

Foto/ Aktorët që kanë bërë tatuazh për filmin në të cilin...

  Është e vështirë që në ditët e sotme të shohësh një njeri pa tatuazh. Ka njerëz që i bëjnë të thjeshtë, një shenjë simbolike...

Foto/ Njeriu që nuk njihet, i mbuluar i gjithi me tatuazhe

Një 60-vjeçar australian ka mbuluar të gjithë trupin e tij me tatuazhe, madje edhe sytë. John Kenney i ka bërë këto tatuazhe për të...