12:21 - 17 Tetor, 2019

Etiketim: taka

Orinda Huta tregon problemin që ka me vjehrrën

Moderatorja Orinda Huta ishte e ftuar mbrëmjen e djeshme "Në kurthin e Piter Pan". Fëmijët e pyetën nëse ajo e kishte problem që ia...

Foto/ Sa guxojnë me takat e larta princeshat Meghan dhe Kate!

Vishni shpesh taka? I adhuroni? Epo nuk jeni të vetmet, edhe mbretëroret nuk mbeten pas për adhurimin e takave. Çizme, sandale, apo këpucë me...

Dashuroni këpucët e larta? Ja trendet e fundit për këtë dimër!

Jemi në muajin dhjetor, dhe dimri është këtu. Veshja është një problem më vete këto kohë, pasi kërkojmë të dukemi bukur dhe ngrohtë. Nëse për...

Habit Victoria Beckham, me taka në plazh!

Ikona e stilit, Victoria Beckham, e cila ka ndërtuar një perandori të modës, me etiketat e saj, në daljen e fundit na ka surprizuar...

Ja 5 truket që do ju bëjnë tu thoni lamtumirë dhimbjeve...

  Burrat janë të vetmit që janë rehat si nga veshja, stilimi apo zgjedhja e këpucëve. Ndërsa gratë gjithmonë janë të shqetësuara për paraqitjen e...

Foto/ Si të dukeni me stil, duke veshur këpucë të sheshta

E keni parasysh dhimbjen e këmbëve kur qëndroni për një kohë të gjatë mbi taka të larta? Nëse ju nuk i keni dëshirë t’i...