12:28 - 19 Janar, 2020

Etiketim: stili i flokeve

Nuk do e njihni! Aulona Musta ndryshon tërësisht stilin e flokëve

Moderatorja e emisionit “Thumb”, Aulona Musta,  këtë verë ka vendosur të bëjë një ndryshim te vetja. Ajo ka ndryshuar stilin e flokëve. Ndërsa jemi mësuar...

Elvana Gjata i rikthehet stilit të vjetër të flokëve, nuk njihet...

Elvana Gjata kohëve të fundit na ka treguar jo vetëm që është një këngëtare e mirë, por dhe një aktore super e talentuar. Momentalisht,...

10 aktoret me stilin më të bukur të flokëve, në mbrëmjen...

Kur bëhet fjalë për mbrëmjen e çmimeve Oscar, nuk mund të lihen pa komentuar veshjet, makeup-i dhe stili i flokëve të aktoreve të njohura...