21:25 - 17 Shtator, 2019

Etiketim: Stil

10 fustanet më të bukura, të Lori Hoxhës!

Lori Hoxha është një nga vajzat e njohura shqiptare që vishet gjithmonë bukur. Stili i saj nuk është asnëherë i njëjtë. Nëse në mëngjes...

Kordelet, trendi i vjeshtës

Nëse nuk e dini, kordelet janë bërë shumë trendi, që kur Prada debutoi me ta, në pranverë të 2019. Qe nga ajo kohë kemi...

10 modele kostumesh, perfekte për vjeshtën

Nuk ka veshje më klas për femrat, sesa një kostum. Për më tepër, ata janë shumë në modë tani. Victoria Beckham i vesh gjithnjë. Edhe...

Foto/ Stili i Celine Dion, sa vjen e bëhet më fantastik

Sa më shumë kohë kalon aq më e bukur bëhet këngëtarja e famshme, Celine Dion dhe aq më i mahnitshëm bëhet stili i saj. Celine...

Këto modele xhinsesh, do veshin vajzat gjithë vjeshtën!

Xhinsi është materiali i preferuar i të gjithëve për t'u veshur. Kjo sepse nuk del kurrë nga moda, kombinohen lehtë dhe rri bukur në...

Disa mënyra si t’i kombinoni bluzat me çdo veshje

Bluzat janë të domosdoshme në gardërobën e secilit prej nesh. Ato janë një mundësi e mirë që ju të kombinoheni me stil, në ditët...

Si të kombinoni fundet, në verë!

Gjatë sezonit të verës, vajzat pëlqejnë shumë fundet, por ndryshe nga fustanet ata janë më të vështirë për t'u kombinuar. Sot dritare.net ju ka sjellë...

Foto/ Meghan Markle, mbretërorja me stilin më të bukur të veshjes!

Dukesha e Sussex feston sot 38-vjetorin e lindjes. Për të shënjuar ditën e saj të veçantë, dritare.net ka sjellë veshjet më mahnitëse të Meghan...

Disa modele fustanesh, për një mbrëmje festive!

Fundjava është këtu, dhe sigurisht, një mbrëmje festive do ta keni sonte, ose të dielën mbrëma. Një festë me miqtë, një darkë familjare, apo...

Disa modele flokësh të shkurtra, që janë trend këtë verë!

Tani që jemi në muajin korrik, do të thotë që kemi arritur në kulmin e verës dhe vapës. Por si të qëndroni në bukura...

Shiko çfarë iu bën këtë herë, Dafina Zeqiri, flokëve!

Mund të themi pa frikë që Dafina Zeqiri është një nga këngëtaret e showbizit shqiptar që luan më së shumti me stilin e flokëve....

Foto/ 20 ide veshjesh verore, që do të përcaktojnë stilin tuaj!

Kur bëhet fjalë për veshjen e verës, a jeni kritike? Nuk dini se çfarë stili të ndiqni, ose çfarë të vishni në një ditë të...

Disa çanta perfekte për verën!

Tani në verë stili i çantave ndryshon. Ju nuk vendoni më çanta lëkure apo materiale tjetra, më shumë sesa ata të kashtës me forma...

Foto/ Këto veshje do t’i bëjnë meshkujt të duken plot stil,...

Të gjithë duhet ta pranojmë se, dita më e bukur jashtë, në verë, për meshkujt është plazhi. Është e ndërlikuar të kuptojmë sesi disa stile...

Shalli në kokë, trend i fundit për verën

Nëse kohët e fundit keni parë meshkuj dhe femra e shaje në kokë, mos mendoni se janë çmendur. Dritare.net ju informon se ky është...