06:39 - 22 Nentor, 2019

Etiketim: spital

Arjan Ndoj dhe Aleksandër Laho dalin nga spitali. Ja çfarë thanë...

Prokurori Arjan Ndoj  dhe Aleksandër Laho i njohur si "Rrumi" kanë dalë nga spitali i Durrësit, disa javë pas atentatit me armë në Shkozet,...

Dhunohet biznesmenia në Lazarat, përfundon në spital

Mësohet se një grua ka përfunduar në spital, pasi është dhunuar rëndë nga një person ende i pa paidentifikuar. Shtetasja Lavdije Buzheri nga Kordhoca...

Vdiq pas 6 ditësh/ Çfarë tha nëna e Andi Malokut kur...

Ka ndërruar jetë pas 6 ditësh në agoni, në Spitalin e Traumës shoferi i prokurorit Arjan Ndoj, Andi Maloku, i cili mbeti i plagosur...

Sherr te Fakulteti Ekonomik, tre studentë përfundojnë në spital

Ditën e djeshme në auditorin e Fakultetit Ekonomik, dy djem të paidentifikuar, kanë hyrë në një orë mësimi që po zhvillonte grupi F 313. Pedagogia,...

Helmohet nga fasulet, humb jetën 16-vjeçarja në Gjirokastër

Një 16-vjeçare ka humbur jetën në Gjirokastër, pasi dyshohet se hëngri fasule me ilaç kundër mizave. Adoleshentja u dërgua në gjendje të rëndë në Spitalin...

Washington Post: Zyrtarët kosovarë shtrohen në spital pasi hapën kutitë e...

Prestigjiozja Washington Post shkruan për helmimin e më shumë se 20 zyrtarëve të komisionit të zgjedhjeve qendrore, të cilët janë dërguar në spital pasi...

Shtrohet me urgjencë në spital avokati i Saimir Tahirit

Avokati i njohur Maks Haxhia, e cili ka mbrojur Saimir Tahirin, është shtruar në spital. Mësohet nga BalkanWeb se ai ka pësuar hemoragji celebrale...

Helmimi/ Reagon Spitali i Shkodrës: 26 nxënës janë paraqitur për ndihmë

Spitali i Shkodrës ka reaguar në lidhje me nxënësit  e helmuar. Sipas Spitalit të Shkodrës, në total janë paraqitur 26 raste, nga ku 16...

Rama viziton në spital të lënduarit: E mira s’ka fund, çdo...

Kryeministri i vendit, Edi Rama ka vizituar pasditen e kësaj të diele, të lënduarit nga tërmetet që goditën Shqipërinë një ditë më parë. Nga...

Infermierja sheh tmerr me sy, i vdes e bija në duar,...

Ishte e bindur se vajza e saj do ta kalojë procesin e lindjes me sukses si gjithë pacientet e tjera që i kalojnë nëpër...

Stafi mjekësor bën gjestin e mrekullueshëm për fëmijët e sëmurë, ja...

Spitalet e sotme, vazhdimisht janë në kërkim të ideve të reja për të ndihmuar pacientët e tyre, që t'i gëzojnë sado pak. Sidomos kur...

U vetëplagos me armë, ndërron jetë në spital 52-vjeçari

Një 52-vjeçar është vetëplagosur me armë në Klos dhe më pas ka ndërruar jetë në spital. Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe po...

Emina Çunmulaj tregon për rrugën që i kujton mamanë: Sikur ta...

Është bërë kohë që kur mamaja e modeles së njohur Emina Çunmulaj është ndarë nga jeta. Emina gjithmonë e kujton atë, ndërsa sot ka...

Video/ Rama: Mungonte ekoja në Spitalin e Sarandës, si u zgjidh...

Kryeministri  i vendit, Edi Rama ka ndarë me ndjekësit në Facebook, historinë e Eltonit nga Saranda. Eltoni shkroi në Platformën e Bashkëqeverisjes, sepse i...

Reagon Vasili ndaj Ramës: Është i sëmurë, ka ngatërruar spitalin me...

Pas fjalës së kryeministrit Edi Rama, në seancën e sotme në Kuvend, e cila është mbledhur për ngritjen e komisionit hetimor, për shkarkimin e...