09:27 - 28 Janar, 2020

Etiketim: Sonila Meço

Foto/ Nga Rudina Xhunga, te Sonila Meço e Arbana Osmani, ja...

  Më 19 dhjetor të vitit 2001, në Top Channel do të niste edicioni i parë informativ, i prezantuar nga Monika Stafa dhe Enkel Demi. Aso...

Ja VIP-at që u përlotën në ekran për jetët e humbura...

Moderatorja e “Dance with me”, Alketa Vejsiu, ka qenë e ftuar së fundmi në një nga programet e mbrëmjes në televizionin e famshëm italian...

Foto/ Një festë e paharrueshme datëlindjeje për vajzën e Sonila Meços

Amaris, vajza e gazetares së njohur, Sonila Meço festoi 8-vjetorin e lindjes. Një superfestë u përgatit enkas për të. Miqtë e ngushtë të Amaris u argëtuan...

Ja si dukej Sonila Meço kur ka dalë për herë të...

Gazetarja Sonila Meço ka ndarë mbrëmjen e sotme një foto të vejtër, kur për herë të parë ka dalë në ekran. Fotoja është e 18...

Sonila Meço: Pushimi nesër për fëmijët, improvizim i qeverisë

Gazetarja Sonila Meço, përmes një postimi në rrjetet sociale ka komentuar vendimin e Ministrisë së Arsimit që shkollat në qarqet Tiranë, Durrës e Elbasan...

Si rrallë herë, Sonila Meço poston foto nga pishina!

Gazetarja Sonila Meço, i është larguar pak jetës së mediave dhe politikës, për të shijura një fundjavë të këndshme me familjen e saj. Përmes një...

Koço Kokëdhima sherr me Sonila Meçon: Paguheni me lekë nën dorë

Ndërsa ishte i ftuar tek emisioni "Tempora", në Ora News, drejtuesi i partisë "Zgjidhja", Koço Kokëdhima, ka debatuar ashpër me gazetaren, Sonila Meço. Kokëdhima...

Sonila Meço debat me Klosin: Këtu flas unë!

Ndërsa ishte i ftuar në emisionin "Tempora", të Sonila Meços në Ora News, Ministri i Turizmit, Blendi  Klosi është përplasur me gazetaren. Klosi ka...

Sonila Meço: E vogël isha si stekë bilardo, me syze e...

Gazetarja Sonila Meço tregon sesi ajo ka qenë kur ishte një vajzë adoleshnete. E ftuar në emisionin Late Nighnt Show, Sonila tha se ka...

Rudina Xhunga flet pa doreza për Ilva Taren e Sonila Meçon

Rudina Xhunga ishte e ftuar në programin “Një kat më lart” të moderatorit Ermal Peçi. Karriera e saj 20 vjeçare dhe raportet me zonjat...

Sonila Meҫo pyet Ramën: Kush është kazan tani?

Gazetarja Sonila Meҫo përmes një postimi në facebook ka komentuar gjendjen aktuale në të cilën ndodhet Shqipëria. Meҫo shkruan, se të gjitha akuzat e ish-ministrit...

Sonila Meҫo jo vetëm nuk largohet, por…

Sot në të gjitha lajmet ishte largimi i Sonila Meҫos për në Amerikë. Media të tjera, saktësonin Angli. Por dritare.net mësoi se Sonila jo...

Flet Sonila Meço: Ja kur do të më shihni sërish në...

Portalet transmetuan dje lajmin se gazetarja dhe moderatorja Sonila Meço do t'i riktheht televizionit në shtator, si spikere lajmesh në RTV Ora News. Por e pyetur...