10:59 - 19 Qershor, 2019

Etiketim: SKenderbej

“Le Figaro”: Veliaj, kryebashkiaku i ri, që po e shndërron Tiranën...

Kryetari i Bashkisë së Tiranës që prej vitit 2015, Erion Veliaj, rrethohet nga staf i ri, brilant dhe me dëshirën për ta shndërruar Tiranën...

Pas ceremonisë së hapjes, ja ç’po ndodh sonte në sheshin “Skënderbej”!

Sot është dita e tretë që sheshi “Skënderbej” është hapur për publikun. Ditën e parë është mbajtur një koncert me artistë nga e gjithë...

Sheshi “Skënderbej” me altar për çiftet që do martohen

Sheshi “Skënderbej” për gurët dhe pemët e sjella nga gjitha trojet shqiptare do të jetë padyshim qendra simbol e të gjithë shqiptarëve, por edhe...

Testohen shatërvanët në sheshin “Skënderbej”

Sheshi “Skënderbej” do të hapet mbrëmjen e së shtunës, ndërsa po i jepet dora e fundit detajeve të vogla për të qenë gjithçka gati....