20:06 - 6 Dhjetor, 2019

Etiketim: Skenar

A ka një “skenar” amerikan për Shqipërinë?

Nga Mentor Kikia 30 qershori nuk solli as fundin e qeverisë, as fundin e opozitës. Por çfarë do të ndodhë në vazhdim? Me këmbënguljen e SHBA-së,...

Skenari i rikthimit të Elvana Gjatës më 14 shkurt!

Ka disa muaj që këngëtarja e njohur Elvana Gjata nuk publikon në rrjetet sociale dhe nuk është shfaqur në publik. Prej Elvanës nuk ka...

Presidenti/ Skenarët dhe prapaskenat Rama-Meta

Pasi janë djegur tre raundet e para për zgjedhjen e presidentit, dy raundet tjera janë vendimtare çoftë për koalicionin PS-LSI, çoftë për  zgjedhjet e...