22:25 - 24 Janar, 2020

Etiketim: situata politike

Ilir Meta dhe Ramush Haradinaj takohen bashkë, në Kosovë

Presidenti i Republikës së Shqipërisë Ilir Meta, sëbashku me vajzën e tij Borën, kanë takuar ditën e sotme në Prishtinë, kryeministrin e dorëhequr të...

Takim i niveleve të larta/ Në Tiranë drejtuesit e inteligjencës së...

Sot në Tiranë është zhvilluar një mbledhje me krerët e Shërbimeve Inteligjente Ushtarake të të gjithë vendeve anëtare të NATO-s (Komiteti i Inteligjencës Ushtarake...

Nishani: Situata politike është kritike, përgjegjëse të gjitha palët

Presidenti i Republikës, Bujar Nishani tha në emisionin “Arena” të Dritan Hilës në Ora News, se situata aktuale është tejet shqetësuese. Sipas tij, nëse...