21:40 - 11 Nentor, 2019

Etiketim: Sidrit Bejleri

Ola Bruko nuk do të jetë më moderatore e “Shqiptarët për...

  Moderatorja dhe spikerja e lajmeve në “News 24” Ola Bruko, nuk do të jetë më moderatore e progamit shumë të ndjekur “Shqiptarët për shqiptarët”. Progarami...

U bë baba për herë të tretë, Sidriti rrëfen emocionet në...

Këngëtari dhe bashkëpunëtori i emisionit “Shqiptarët për shqiptarët” që transmetohet çdo të premte në Neës24 është bërë sërish baba. Dje ai njoftoi ardhjen në...

Foto/ Këngëtari i dashur i shqiptarëve bëhet baba për herë të...

Një nga këngëtarët më të dashur të shqiptarëve, Sidrit Bejleri është bërë baba për herë të tretë dhe lajmin e bën të ditur në...

Video/ 5 mijë flamuj kuq e zi mbulojnë stadiumin në Zyrih,...

Në një tjetër tur të jashtëzakonshëm nëpër Europë, Elvis Naçi, Sidrit Bejleri së bashku me aktorin Mirush Kabashi mblodhën qindra bashkëkombës. Sidrit Bejleri çoi...

Përlot Sidrit Bejleri, kujton të bijën e ndjerë

Sidrit Bejleri ishte i ftuar të shtunën në emisionin “Dua të të bëj të lumtur”. Në emisionin e natës së kaluar u tregua historia...

Për “çapaçulët” e pasur që qelbin ajrin dhe baballarët e artit...

Vdekja e kompozitorit të famshëm Aleksandër Lalo, i cili u nda papritur nga jeta, ka tronditur shumë opinionin publik, por mbi të gjitha artistët...

Fjalë zemre të Sidrit Bejlerit, për Sofinë që sot do mbushte...

Sidrit Bejleri është një nga këngëtarët më të talentuar shqiptar. Ai njihet për performancat live dhe si trajner i disa edicioneve të “The Voice” por...

Këngëtari shkodran tregon bisedën me Rita Orën: E pyeta sa është...

Këngëtarja me famë botërore, Rita Ora erdhi para disa ditësh në Shqipëri dhe  kjo gjë ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve. Nuk kanë munguar...