21:43 - 11 Nentor, 2019

Etiketim: shqiptaria

Ekskluzive/ Rexhep Qosja: Fitorja e Albin Kurtit do të sjellë shpresë...

Akademiku shqiptar, autoriteti moral i shqiptarëve, këtej e andej kufirit, Rexhep Qosja  dy ditë para zgjedhjeve shkroi editorialin "Zgjedhjet e parakohshme dhe kriza e...