20:09 - 26 Janar, 2020

Etiketim: shopping

Ja pse vajzat janë të çmendura pas shopping-ut!

Qendrat tregtare janë si parajsa për vajzat. Ata ofrojnë gjithçka që ajo dëshiron të ketë që nga veshjet, këpucët, bizhuteritë dhe aksesorët shtesë. Por...