12:04 - 14 Tetor, 2019

Etiketim: sherr

“Sherri”/ Sylvester Stallone u përpoq ta joshte Princeshë Dianën, por “fitoi”...

Një histori të pabesueshme sjell Elton John në librin e tij që lidhet me Princeshë Dianën dhe dy aktorë shumë të famshëm, Richard Gere...

Video/ Ja pse plasi sherri mes tifozëve të Tiranës dhe Partizanit!

Pak para se të nisë ndeshja, Tirana-Partizani, te stadiumi, 'Selman Stërmasi', tifozët e dy skuadrave janë përplasur me njëri-tjetrin. Tifozët hodhën sende të forta...

Video/ Kërcënime me vrasje. Ja çasti kur dy aktorët e famshëm...

Ylli i Emmerdale Asan N'jie kërcënoi me jetë yllin e Hollyoaks, Jamie Lomas të hënën në TV Choice Awards, në Londër. Sherri mes dy...

Video/ Ulërima e të bërtitura, qytetari i shkon në zyrë zyrtarit...

Një qytetar i Vlorës ka denoncuar përmes një video në “BalkanWeb” nëndrejtorin e dorëhequr të kadastrës së Vlorës Klodian  Troci, ndërsa e akuzon atë se i...

Burri i Kim Kardashian dhe ishi i Khloe zihen në 1-vjetorin...

Të gjithë menduam se festa e parë e datëlindjes së True, vajzës së Khloe Kardashian dhe Tristan Thompson, shkoi mirë e bukur. Por ja...

Video/ Mane përplaset ashpër me Goxhajn, Hila ndërpret emisionin

Blogeri Bledi Manaj, dhe avokati Altin Goxhaj, janë përplasur ashpër në studion e emisionit "Arena" nga Dritan Hila në RTV ORA. Debati i të dyve...

Ngjarja në Kavajë, ja kush janë personat e përfshirë në sherrin...

Mesditën e sotme, Kavaja u trondit nga një ngjarje e rëndë, ku pas një sherri mes bandave mbeti i vrarë një 50-vjeçar i pafajshëm,...

Klosi përplaset me Spahon: Na vratë 4 vetë në bulevard

Ministri Blendi Klosi dhe ish-deputeti i PD Edmond Spaho kanë zhvilluar një diskutim të ashpër në emisionin “Dritare me Rudinën” në “News 24”. Klosi tha...

Emri/ Korçë, sherr me thika mes të rinjve, një i plagosur...

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Korçës mbrëmjen e sotme ku pas një sherri që ka degjeneruar në përdorimin e thikave...

Dikur shokë të ngushtë, sot armiq/ Ja çfarë thotë Enca për...

Enca Haxhia dhe Rigels Rajku (Noyzi) ishin dikur miq të ngushtë dhe prishja e marrëdhënieve mes dy këngëtarëve u komentuan gjatë në mediat rozë. E...

I vuri flakën pas një sherri për kioskën, arrestohet 65-vjeçari

Një 65-vjeçar është arrestuar, pasi tentoi të djegë, një 67-vjeçar, pas një sherri për një kioskë, në Durrës. 67 vjeçari, u transportua në spital...

Vlorë, godet me shatë vëllanë, 60-vjeçari në rrezik për jetën

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në fshatin Kërkovë të Vlorës ku sherri mes dy vëllezërve ka përfunduar me plagosjen e njërit prej tyre...

Pas sherrit të bujshëm, ja çfarë thotë Nora Istrefi për Tunën!

Mbrëmjen e djeshme, e ftuar në emisionin "Xing me Ermalin", ka qenë këngëtarja Nora Istrefi. Përveç karrierës, Nora ka folur edhe në lidhje me Tunën,...

Sherr me thika në Tiranë, plagoset 25-vjeçari, në pranga autori

Policia e shtetit ka vënë në pranga 22-vjeçarin me iniciale E. K., pasi ditën e djeshme pas një konflikti të çastit ka nxjerrë thikën...

Aktori sherr me ish-deputetin demokrat: Shkoni bëni kurs këndimi, se latë...

Një debat i zjarrtë ka shpërthyer në emisionin "Dritare me Rudinën", në News 24. Aktori, Laert vasili dhe ish-deputeti, Tritan Shehu janë përplasur për...