17:48 - 23 Shkurt, 2020

Etiketim: shenim

Vetëvritet aktori, ja letra që la për djalin e tij 3-vjeçar!

Një aktor i Bollywood u vetëvra në apartamentin e tij në Mumbai mbrëmë, pasi i la një letër djalit të tij. Pasi u gjet trupi...

Shënim i dritare.net/ Dhuna në Facebook që nuk duhet toleruar!

Dje në mbrëmje, një gazetar i portalit tonë, gjeti në review të dritare.net, frazën e lënë nga një grua: “Faqe e ndyre si shumica....

Pse duhet të shkruani gjithçka që bëni!

Idetë mund t’ju “godasin” në çdo kohë, pavarësisht se ku jeni apo çfarë jeni duke bërë, dhe nuk është e mundur t’i mbani mend...

“Turp të kesh”/ Ngjela për shënimin ndaj ambasadorit: Asgjë e jashtëzakonshme

I ftuar në "Dritare me Rudinën", në News 24, avokati, Spartak Ngjela tha se, shënimi "Turp të kesh!", në shtëpinë e ambasadorit të OSBE-së,...

Zbulohet shënimi i ëmbël i princeshë Dianës, për Harry-n!

Princi Harry ishte një djalë i adhurueshëm kur ishte i vogël, dhe kishte një marrëdhënie për t'u pasur zili, me të ëmën. Së fundmi...