13:08 - 18 Gusht, 2019

Etiketim: shen patriku

Foto/ Kate Middleton shkëlqen e gjitha në jeshile, në Ditën e...

Duka dhe Dukesha e Kembrixhit kanë nisur festimet e Ditës së Shën Patrikut me një paradë tradicionale te Rojeve Irlandeze. Kate dhe Uilliam, janë...