22:14 - 15 Nentor, 2019

Etiketim: selena

Selena Gomez nuk flet më me shoqen e ngushtë që i...

Selena Gomez dhe shoqja e saj e ngushtë, e cila i dhuroi veshkën 2 vjet më parë këngëtares, Francia Raisa nuk kanë folur me...

Mes njerëzve më të ndjekur në Instagram, Selena Gomez: Rrjetet sociale,...

Aktorja dhe këngëtarja, Selena Gomez e cila është ndër 3 personat me më shumë follower-s në Instagram, thotë se mediet sociale kanë qenë të...

Në lidhje me Zac Efron? Selena Gomez tregon si qëndron e...

Prej muajsh, Selena Gomez ka vendosur të rrijë larg ekspozimit të tepërt ndaj medieve. Ka kufizuar kohën e saj në rrjete sociale, dhe vetëm...

Video/ Selena Gomez rikthehet në skenë, shihni si e presin fansat!

Selena Gomez bëri një dalje surprizë në festivalin 'Coachella' të shtunën, në kohën kur Cardi B dhe Ozuna po këndonin hitin e tyre, "Taki...

Zbulohet shkaku/ Ja pse Selena Gomez përfundoi, në spital psikiatrik!

Për më shumë se dy javë, këngëtarja, Selena Gomez është shtruar në një spital psikiatrik, për shkak të gjendjes së rënduar emocionale. Siç duket, martesa...

5 vjet në depresion, Selena Gomez: Komentet negative, lëndojnë ndjenjat

Për 5 vjet, këngëtarja, Selena Gomez ka vuajtur dhe luftuar me depresionin. Për këtë, kohët e fundit, Selena vendosi të heqë dorë nga rrjetet...

The Weeknd shkroi album për Selenën. Po ç’e do ajo s’do...

The Weeknd dhe Selena Gomez kishin një lidhje prej disa muajsh bashkë. Por c’e do ata u ndanë, ende pa shijuar mirë lidhjen e...

The Weeknd shpërthen në lot për Selena Gomez

Gjatë festivalit "Coachella", pjesëmarrës ishte edhe këngëtari  The Weeknd, i cili u emocionua dhe përlot teksa këndonte këngën “Call out my name”. Teksti i...