01:38 - 27 Maj, 2019

Etiketim: Selena Gomez

Foto/ Pas ndarjes, Selena Gomez ribashkohet me Justin Bieber

Selena Gomez, pas një lidhje prej 10 muajsh me këngëtarin The Weeknd, është ndarë për t'u rikthyer në krahët e dashurisë së saj të...

Selena përlotet për shoqen që i fali veshkën: Ishte çështje jete...

Selena Gomez zbuloi para disa ditësh se i ishte nënshtruar një operacioni në veshkë. Shoqja e saj e ngushtë u bë donatore për të...

Fansat publikojnë fotot me yjet në aeroport, nga Harry Style te...

Yjet kalojnë një pjesë të mirë të kohës duke udhëtuar, ndaj shpeshherë ata ndalohen nga fansat në aeroport. Edhe pse shpeshherë ata maskohen me...

10 leksione dashurie nga këngëtarja e famshme. Ja cili është çelësi...

Dashuria e këngëtares së njohur Selena Gomez ka qenë ndër më të komentuarat pas lidhjes së saj me Justin Bieber, në vitin 2010. Pas...

Selena Gomez i lë pak vend imagjinatës me veshjen e saj…

Selena Gomez ndodhet në Los Angeles për të promovuar këngën e saj të re Bad Liar dhe ka tërhequr vëmendjen e fotografëve. Me këmishë...

Ky është trendi i flokëve që po ndjekin të gjithë VIP-at!

Para pak ditësh, në tapetin e kuq të Met Gala, pamë një numër të konsiderueshëm aktoresh, modele dhe këngëtare me të njëjtin model flokësh. Duket...