05:11 - 24 Tetor, 2019

Etiketim: Selena Gomez

Selena Gomez po sjell linjën e saj me produkte kozmetike

Këngëtarja Selena Gomez, si shumë vipa të tjerë, ka vendosur të ngrijë vetë një biznes, përveçse të merret me muzikë. Mësohet se ajo, shumë shpejt,...

Në një lidhje me aktorin e moshuar? Reagon Selena Gomez

Para pak kohësh, në media qarkulloi lajmi se këngëtarja Selena Gomez ishte në një lidhje  me Bill Marry-n, aktorin 68-vjeçar. Të gjithë aludimet erdhën...

Ja veshjet fantastike të Selena Gomez, në Nju Jork!

Selena Gomez ishte në Nju Jork, për prezantimin e filmit të saj të ardhëm që titullohet “The Dead Do Not Die”. Gjatë tre ditëve...

Selena Gomez e thotë vetë, ajo do të martohet me aktorin...

Këngëtarja e njohur Selena Gomez, tha një lajm të papritur në Instagram, saqë ka shokuar të gjithë. Ajo ka në plan të martohet me...

Foto/ Selena Gomez shkëlqen në martesën e truprojës së saj!

Yjet me të vërtet i duan truprojat e tyre. Selena Gomez është një nga ato vajza që vlerësojnë truprojat, dhe sigurisht ka marrë pjesë...

Selena Gomez feston ditëlindjen e shoqes/ Fotot nga festa

E njohur në të gjithë botën, Selena nuk ka qenë shumë aktive ndër rrjete sociale së fundmi. Por, shoqja e saj e ngushtë, Raquelle...

Selena Gomez rikthehet në Instagram, me një postim emocional

Selena Gomez poston për herë të parë në Instagram, pas shtrimit të saj në spital psikiatrik për probleme me shëndetin mendore dhe mungesën e...

Selena Gomez dhe Hailey Baldwin, veshin të njëjtën triko

Selena Gomez dhe Hailey Baldwin kanë ndarë dy gjëra të mëdha; të dyja kanë pasur të dashur Justin Biberer, ndërkohë që Hailey tani është...

Përmirësohet Selena Gomez, ndërpret trajnimin e shëndetit mendor

Selena Gomez, u shtrua në spital psikiatrik, për probleme me shëndetin emocional, dhe mungesë të qelizave të bardha. Që në shtator, ajo është shtruar në...

Justin Bieber nuk ndalon së fajësuari veten, për gjendjen e Selenës

Vetëm një ditë pasi i thanë se Selena Gomez ndodhet në spital, Justin Bieber u fotografuar duke qarë vetëm dhe në krah të bashkëshortes...

Me Haileyn përkrah, Justin Bieber vazhdon e qan për Selenën

Disa orë pasi Justin Bieber u fotografua pranë kishës, duke qarë me ngashërim për Selena Gomez, ai u fotografua përsëri. Këtë herë ai ishte në...

Nuk pritej, Justin Bieber preket rëndë nga gjendja shëndetësore e Selenës

Justin Bieber, mbrëmë kaloi një natë të trishtuar pasi mori vesh lajmin që Selena Gomez ishte shtruar në spital psikiatrik. Gjendjen e tij të...

Depresioni i rënduar, Selena Gomez përfundon në psikiatri

Pas 5 vjetësh në depresion, Selena Gomez, duket se tashmë po përballet me pasoja. Për shkak të gjendjes së saj emocionale, në dy javë,...

Selena Gomez po lutet që Justin mos të martohet me Haileyn

Edhe pse u bënë disa muaj që Selena Gomez është ndarë me Justin Bieber, ajo akoma ka ndjenja për këngëtarin. Një burim për HollywoodLife ka...

Selena Gomez i shkruan letër Justin Bieber, ja çfarë i tha!

Historia e dashurisë mes e Justin Bieber dhe Selena Gomez, ka pasur shumë ulje dhe ngritje që nga viti 2010 kur ata ishin në...