03:59 - 19 Tetor, 2019

Etiketim: seksi

Aty ku suksesi dhe pasuria është më shumë tabu se seksi!

Sa e ke rrogën? A është kjo një ndër pyetjet më të shpeshta në Shqipëri? Epo në Suedi, kjo pyetje as që mendohet e...

Më thuaj shenjën astrologjike të të them çfarë të bën të...

Shenjat astrologjike nuk janë joshëse për të njëjtat arsye. Ndërkohë që Shigjetarët i bën buzëqeshja të jenë sharmantë, binjakët janë interesantë për shkak të...

Letra/ Jam e martuar, por po çmendem pas shefit tim seksi!

Një grua e martuar dhe me fëmijë është lënduar aq shumë nga tradhtia e bashkëshortit, sa i duket shefi shumë i bukur dhe i...

Seksi në menopauzë. Si të rigjeni kënaqësinë!

  Seksi në menopauzë shpesh është një temë e diskutuar pak. Në realitet, kjo periudhë nuk duhet të nënvlerësohe, seksualiteti dhe marrëdhënia me partnerin, pavarësisht...

Seksi/ Tryeza dhe divani janë vendet e vërteta të dashurisë

A e dini? Ka disa stile dhe zakone të jetës që veçanërisht ndikojnë mirëqenien. Seksi: tryeza dhe divani janë vendet e vërteta të dashurisë Dashuria dhe...

Projekti sekret i Olta Gixharit

Aktorja e njohur Olta Gixhari nëpërmjet një fotoje të postuar në rrjetin social “Instagram” ka zbuluar një fragment të projektit të saj sekret.   Poshtë fotos...

Çfarë është më e rëndësishme sesa seksi në çift, sipas shenjës...

Dashi Një Dash dëshiron një person me pasion, më shumë se çdo gjë tjetër, duan dikë që i bën ata të përjetojnë emocione të forta,...

“Deputetja” shqiptare që do të çmendë Parlamentin

Ashtu siç u vu re edhe në zgjedhjet e 25 qershorit në vendin tonë, por edhe në Kosovë vajzat bukuroshe po i bashkohen gjithnjë...

Armina Mevlani seksi prej fotoshopit? Ja si qëndron e vërteta!

Armina Mevlani pak ditë më parë ka postuar një foto në Instagram ku shpërfaqte linjat e saj seksi. Këmbë të gjata, të tonifikuara dhe...

Femrat në këto vende e shijojnë më shumë seksin

Sipas një studimi femrat në vende të ndryshme të botës e përjetojnë seksin në mënyra të ndryshme.  Sajti ‘Victoria Milan’ ka anketuar gra nga 20...

Shtetet që kanë meshkujt dhe femrat më seksi në botë

Keni menduar ndonjëherë se ku mund të ndodhen femrat dhe meshkujt më të bukur në planet? Tani është shumë e thjeshtë, sepse një agjenci...

Scarlett Johansson: Bisedat për kënaqësitë seksuale nuk duhet të jenë një...

Në një nga intervistat e dhëna së fundmi, aktorja Scarlett Johansson ka diskutuar rreth çështjeve më delikate, impakti i të cilave ka shumë ndikim...

Zhvishet Rezarta Shkurta, kaq seksi nuk e keni parë kurrë

Këngëtarja Rezarta Shkurta, edhe pse fotografe, ka realizuar disa foto ku pozon si modele, shumë të nxehta. Bukuroshja bionde, ka nxjerr në pah asetet e...

Në këtë moshë do të përjetoni seksin më të mirë të...

Disa hulumtime nga platforma online e seksit “Happify” e kanë ngritur një çështje shumë të rëndësishme: Kur e përjetojnë njerëzit seksin më të mirë...

Cili është lideri botëror më seksi?

Liderët botërorë njihen më së shumti për aftësitë e tyre intelektuale, lidhjet e tyre familjare dhe arritjet që kanë në karrierë. Megjithatë, ka disa,...