12:40 - 17 Tetor, 2019

Etiketim: Sara Hoxha

Sara Hoxha zbulon sa kile ka shtuar nga shtatzënia

Trashëgimtarja e Top Channel, Sara Hoxha, përmes postimeve në Instastory, ku po u përgjigjet fansave në lidhje me shtatzëninë, ka zbuluar shumë gjëra. Ajo është...

Sara Hoxha na tregon kush janë shokët e saj më të...

Trashëgimtarja e Top Channel, Sara Hoxha, përmes një postimi në Instagram, na ka njohur me dy miqtë e saj më të ngushtë. E kush...

Tani që ditëlindja e Ledionit mbaroi, Sara fillon kërkesat e saj...

Sara Hoxha ka vendosur që për 33 vjetorin e bashkëshortit të saj, Ledion Liço, të organizojë një festë surprizë. Në party ishin të pranishëm...

Sara Hoxha uron Ledionin për ditëlindje, dhe zbulon gjininë e foshnjës

Sot, Ledion Liço feston ditëlindjen. Bashkëshortja e tij, Sara Hoxha, i ka bërë një urim të bukur në Instagram, ku dhe ka zbuluar se...

11 vjet pa Dritan Hoxhën/ Sara tregon gjestin prekës që ka...

Sot është 11-vjetori i largimit nga jeta të Dritan Hoxhës. Ashtu si çdo përvjetor, sot e bija, Sara Hoxha e ka kujtuar të atin...

Sara Hoxha feston ditëlindjen, ja si e uron Lori!

Trashëgimtarja e Top Channel, Sara Hoxha, feston ditëlindjen e saj të 23-të. Motra e saj më e madhe, Lori Hoxha, e ka surprizuar Sarën në...

Dalin fotot dhe videot e para të çiftit Sara&Ledion

Sara Hoxha dhe Ledion Liço i kanë dhënë fund beqarisë së tyre. Në një ceremoni me shumë të ftuar, çifti i ri është kurorëzuar buzë...

Sara Hoxha nis festën e beqarisë, detaji në foton e fundit...

Duhen edhe pak ditë para se Sara Hoxha të celebrojë në martesë dashurinë e saj me prezantuesin Ledion Liço. Por, siç e do zakoni para dasmën zhvillohet edhe...

Kënga që bashkoi Sarën me Ledionin, ja si u dashuruan!

Kënga ka qenë gjithmonë e lidhur me Ledion Liçon, qysh në kohë kur në moshën 15 vjeçare provoi veten në një kompeticion talentesh që...

Trashëgimtaret e Top Channel në konkurrencë, ja kush e vjedh vëmendjen

Trashëgimtaret e Top Channel, Sara dhe Lori Hoxha kanë shijuar një tjetër dasmë, atë  të Marinës dhe Getoarit. Motrat ashtu si në dasmën e...

Konkurrencë midis motrave Hoxha, Lori tregon pse e fshiu Sarën nga...

Trashëgimtarja e Top Channel, Lori Hoxha është një nga blogeret më të ndjekura në Instagram. Ajo njihet për stilin e saj të veçantë, për...

Sara Hoxha më në formë se kurrë, por harron një detaj…

Sara Hoxha, trashëgimtarja e Top Channel  është një nga nënat më të reja të shoëbizit shqiptar. Pas lindjes, ajo për një kohë shumë të...

Foto/ Sot është ditë gëzimi për familjen Hoxha. Ja çfarë po...

Vëllai i motrave Hoxha feston sot ditëlindjen. Me anë të një postimi në Instagram Sara Hoxha i ka uruar vëllait të saj Itan 10 vjetorin....

Ditëlindja e Visit të Lori Hoxhës, një festë e madhështore

Ditën e djeshme i dashuri i Lori Hoxhës festoi ditëlindjen. Visi kishte organizuar një festë të madhe ku sigurisht nuk mund të mungonte familja...

Trashëgimtaret e Top Channel takohen më në fund

Lori Hoxha,  trashëgimtarja e Top Channel ka kohë që ka vazhduar pushimet dhe plazhin. Para disa ditësh ajo ishte në Meksikë, në një resort...