04:11 - 19 Tetor, 2019

Etiketim: Salianji

Babale/ Salianji: Kam prova të reja, ja si u manipulua zëri...

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Ervin Salianji ka deklaruar sot se ka një provë të re sa i përket çështjes 'Babale'. Salianji shprehet se, ka...

Përplasje në protestë? Salianji: Nuk përjashtohet asgjë duke parë revoltën

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Ervin Salianji ka folur në nisje të protestës, për atë çka pritet të ndodhë sot para Kryeministrisë. Ndërsa u pyet...

Salianji-Lleshajt: Dje i mbyte me gaz, sot i shkrive shqiptarët

Pas deklaratave të ministrit të Brendshëm, Sandër Lleshajt, për protestën e opozitës, ka reaguar edhe ish-deputeti, Ervin Salianji. Përmes një postimi në Twitter, Salianji...

Balla e paditi, Salianji: Të ndihmojmë shokët e krimit

Pas padisë nga kreu i Grupit Parlamentar, Taulant Balla ka reaguar edhe deputeti i PD-së, Ervin Salianji. Përmes një postimi në Facebook, Salianji i...

Foto/ Pas Bashës, Taulant Balla padit deputetin e PD

Deputeti i PS-së, Taulant Balla, këtë herë ka çuar në Prokurori deputetin e PD-së, Ervin Salianji. Balla shkruan në Facebook: "Çdo shpifje të hedhur në...

Akuzat vazhdojnë, Salianji-Ballës: Lidhjet me krimin nuk i fshihni dot me...

Debati mes Ervin Salianjit dhe Taulant Ballën vijon në distancë, nëpërmjet statuseve në Facebook. Pretendimet e Salianjit se Balla ka udhëtuar shumë herë më charter...

Salianji nxjerr të dhënat e TIMS: Ja vendet ku ka shkuar...

Në një deklaratë për mediat, deputeti i PD-së, Ervin Salianji, ka nxjerrë të dhënat e sistemit TIMS, që tregojnë se Taulant Balla ka udhëtuar...

Babalja/ Pas videos së Salianjit, reagon Prokuroria e Krimeve të Rënda

  Prokuroria e Krimeve të Rënda ka reaguar pas videos së publikuar nga deputeti i PD, Ervin Salianji, në lidhje me audio-përgjimin, ku shfaqet Fredi...

Video e Alizotit/ Salianji thirret nga Prokuroria, për të dhënë shpjegime

Një ditë pas publikimit të videos ku shfaqet Fredi Alizoti, personazhi për të cilin Prokuroria tha se ka imituar zërin e Agron Xhafaj në...

Prokuroria, sekuestron videon e publikuar nga Salianji

Prokuroria e Krimeve të Rënda ka sekuestruar sot, videon e publikuar nga deputeti i PD-së, Ervin Salianji. Në këtë video shfaqej, Fredi Alizoti, i...

Audio-përgjimi/ Salianji: Zëri i Xhafajt, Rama dështoi në prodhimin e filmit,...

Deputeti i PD-së, Ervin Salianji, përmes një postimi në Facebook, ka reaguar për audio-përgjimin e vëllait të ministrit të Brendshëm, Fatmir Xhafaj, Agron Xhafajt....

Salianji: Janë 200 vetë në listat e zeza të Vettingut

Deputeti i PD-së, Ervin Salianji  në një intervistë në News 24, në lidhje me Vettingun në politikë u shpreh se, rreth 200 politikanë janë...

Salianji: Rama nuk e do vetingun, s’ka negociata

Ditën e sotme, deputeti i PD-së, Ervin Salianji ka deklaruar se, kryeministri i vendit, Edi Rama dhe Partia Socialiste nuk e duan vetingun dhe...

PD akuzon qeverinë se liroi personat që tronditën Lezhën duke shkëmbyer...

Deputeti i PD-së, Ervin Salianji, ka denoncuar ngjarjen më të fundit  të ndodhur, sipas tij  në zonën e njohur si Rana e Hedhun në...