15:13 - 18 Gusht, 2019

Etiketim: Rudina

Fredi, Rapsodi i Shëngjinit

Mos e humbisni episodin e trete të ciklit Shqiptarët e Mrekullueshëm. Ky episod i kushtohet shefit të kuzhinës, që i bën nder çdo vendi...

Rudina Hajdari: Opozita parlamentare, pro çeljes së negociatave

Ndërsa ndodhet në një vizitë zyrtare në Holandë bashkë me kryetarin e Kuvendit, Gramoz Ruçin dhe Taulant Ballën, deputetja e PD-së, Rudina Hajdari është...

Një vajzë më shkroi këtë mesazh!

Nga Rudina Xhunga Ky ishte një nga mesazhet që më erdhi, ndër mijëra mësuese, adoleshentë, prindër që më shkruan pas emisionit në News 24, të...

S’dini ku të shkoni për fundjavë? Pyesni Rudinën

Se është dimër se është verë fundjavat në familjen e Rudina Xhungës janë përherë festë. Bëni vetëm një shëtitje në profilin e saj në...

Surprizat e tetorit, Rudina Xhunga me “Dritare” në News24

  Rudina Xhunga, gazetarja dhe shkrimtarja e njohur shqiptare, prej tetorit do t’i bashkohet grupit më ndikues mediatik, në vend. Rudina Xhunga eshte autore e...

Rudina Magjistari e revoltuar, ja çfarë i ndodhi

Moderatorja e njohur shqiptare, Rudina Magjistari ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram një përvojë të keqe që sapo ka kaluar. Në foton që...

Vjehrra i mbante qëndrim të ftohtë, këngëtarja zbulon të vërtetën në...

Kur është fjala për marrëdhëniet nuse – vjehrrë, sidomos kur personazhet janë publikë, të gjithë jemi sy e veshë për të mësuar si shkojnë...

Renato Mekolli këndon në taksinë e Rudinës “As e vogël as...

Shefi i kuzhinës, Renato Mekolli ka qenë i ftuar në emisionin ‘Mos i fol shoferit’ nga Rudina Dembacaj ku ka kënduar e kërcyer me...

Ja kur do të sjellë në jetë Tuna djalin e saj!

Në grackën e ngritur për 1 prill nga këngëtarja e njohur nga Maqedonia ranë jo vetëm mediat dhe portalet (me të cilat Tuna e...