04:22 - 24 Tetor, 2019

Etiketim: rrebeshe shiu

Si do të jetë moti sot, 11 shtator 2019!

Vendi ynë do të karakterizohet me kushte atmosferike të paqëndrueshme, të cilat më të theksuara janë në zonat qendrore, lindore dhe pjesërisht jugore, ku...

Si do të jetë moti sot, 8 shtator 2019!

Vendi ynë gjatë paradites do të paraqitet me kthjellime dhe vranësira, ku zonat malore do të mbizotërohen nga vranësira të shpeshta. Mesdita dhe në...

Surprizat e motit, ja në cilat zona do të ketë rrebeshe...

Orët e paradites do të dominohen nga kthjellime dhe vranësira, më të shpeshta në zonat malore. Pritet që të ketë shira të karakterit lokal...