21:02 - 26 Shkurt, 2020

Etiketim: reshje bore

Vijojnë reshjet e borës në Korçë, vështirësi në qarkullim

Ditën e djeshme nisën reshjet e para të borës në qarkun e Korçës. Mësohet se edhe sot kanë rinisur reshjet, duke bërë që të...

Këto janë vendet ku nesër do të bjerë dëborë

Reshjet e shiut kanë pushtuar gjithë vendin këtë të hënë, ndërkohë që orët në vijim priten edhe reshje dëbore në veri dhe verilindje. Gjatë ditës...

Plakat e Prillit shkundin vendin, reshje shiu e dëbore deri të...

Deri të premten vendi do të vazhdojë të jetë nën mbizotërimin e reshjeve të shiut dhe të dëborës si pasojë e ndryshimit të temperaturave....