18:27 - 12 Dhjetor, 2019

Etiketim: Ramiz Alia

Isuf Kalo : Nexhmije Hoxha nuk e ka komanduar kurrë Shqipërinë,...

Ish-mjeku personal i Enver Hoxhës, Isuf Kalo i ftuar në emisionin “Real Story” në “News 24” deklaroi se Nexhmije Hoxha nuk e ka komanduar...

Meta: Jam ish-student i dhjetorit, nuk mund të heshtja për zgjedhjet...

Kreu i shtetit Ilir Meta, i është përgjigjur pyetjes së deputetit të opozitës në Parlament, Halit Valterit, se me çfarë argumenti objektiv kishte anuluar...

Meta: Mos më detyroni t’i çoj lule Ramiz Alisë!

Ndërsa tha se, kriza politike sa vjen dhe po rëndohet, kreu i shtetit, Ilir Meta i ka bërë thirrje palëve politike që të reflektojnë....

Basha krahason Ramën me Ramiz Alinë: Fati i tij do të...

Kryetari i Opozitës, Lulzim Basha ka dalë në një deklaratë për shtyp ku ka thënë se Rama po bën të njëjtën gjë që bëri...

Rrëfimi i Mehdi Bushatit: Gafat që bënim kur vinin ndërkombëtarët në...

Të qenët dhëndër i Hysni Kapos, jo gjithnjë ta bënte punën të lehtë. Sidomos gojët e njerëzve flisnin. Edhe atëherë kur ç’ka kishte arritur...