13:33 - 18 Gusht, 2019

Etiketim: ramam

Foto/ Ja sa qytetarë ishin në çeljen e fushatës zgjedhore të...

Partia Socialiste ka çelur fushatën zgjedhore, për zgjedhjet e 30 qershorit. Kandidatët e PS-së, për bashkitë e vendit, kanë mbajtur fjalën e tyre para...

Berisha publikon shkrimin e analistit: Katër pyetje asgjësuese për Edvinin!

Ish-kryeministri, Sali Berisha ka postuar në Facebook shkrimin e gazetarit dhe publicistit, Andi Bejtja. Berisha shkruan se, me këtë shkrim  Bejtja i drejton  katër...

Protesta/ Rama-studentëve: Duke ju parë, ndryshova qeverinë

Ndërsa u tha studentëve që duhet të denoncojnë pedagogët e korruptuar, kryeministri i vendit, Edi Rama ka folur sërish për ndryshimet në qeveri. Duke u...

Rama: Pse studentët nuk dalin më në protestë para Kryeministrisë!

Kryeministri Rama ka prezantuar këtë të premte platformën për punësimin e studentëve në administratë. Gjatë fjalës së tij, kryeministri tha se, studentët nuk po...

Çdo shpifje, në Gjykatë!/ Rama: Ja ku do të shkojnë lekët...

Kryeministri i vendit, Edi Rama, përmes një postimi në Facebook, ka sjellë një propozim të ri, për mbledhjen e zgjeruar të Grupit Parlamentar dhe...