04:31 - 19 Nentor, 2019

Etiketim: qytetar

Video/ Ulërima e të bërtitura, qytetari i shkon në zyrë zyrtarit...

Një qytetar i Vlorës ka denoncuar përmes një video në “BalkanWeb” nëndrejtorin e dorëhequr të kadastrës së Vlorës Klodian  Troci, ndërsa e akuzon atë se i...

Vrasjet/ Qytetari-Bashës: Kemi frikë të dalim në Shkodër

Lideri i opozitës ka zhvilluar takim me banorët e Malësisë së Madhe këtë të hënë. Basha tha se, qeveria ka ngritur trarë të padukshëm...

Qytetari kritikon ministren e Arsimit, shihni si i kthehet Rama!

Pasi ministrja e re e Arsimit doli live dhe tha se studentët nuk duhet t’i bllokojnë sekretariatet e fakulteteve, kritika të shumta ka marrë...

Ambasadori Lu: Tahiri do të përballet me drejtësinë si qytetar i...

Pas dorëzimit të mandatit nga ana e ish-ministrit të brendshëm, Saimir Tahiri, ka reaguar edhe ambasadori amerikan në Shqipëri, Donald Lu. Lu-ja është shprehu se...